تنديس واحد نمونه صنعت سبزلوح تقدير واحد نمونه صنعت سبز

خط مشي سيستم مديريت يكپارچه IMS

گراميداشت هفته بسیج در شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره)

مراسم گراميداشت هفته بسیج در شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) برگزار شد.

photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۲۵ ۱۱ ۰۳ ۵۳

 

 به گزارش روابط عمومي کشت و صنعت امام خمینی(ره) همزمان با هفته بسیج، روز شنبه چهارم آذرماه ۱۳۹6 همایش بسیجیان اين شركت برگزار گردید.

 

همایش بسیجیان کشت و صنعت امام خمینی(ره) با حضور سردار گيلاني نماينده محترم شهرستان شوشتر و گتوند، مسئول حوزه بسیج كارمندي سپاه ناحيه شوشتر،مديرعامل، مديران و كاركنان شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) در سالن اجتماعات برگزار گردید.

سردار گيلاني نماينده محترم شهرستان شوشتر و گتوند ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج بیان داشت: نقش اساسي بسيج اين است كه مردم را در صحنه بياورد و در نقاط مختلف كشور به صورت برجسته در بحران هاي مختلف اجتماعي،سياسي، اقتصادي و يا امنيتي بايد حضوري فعال و به موقع داشته باشد.

وی افزود: بسیج برآمده و برخاسته از تفکر امام راحل ره در راستای تحقق اسلام ناب محمدی است که امروز تمام قد در مقابل اسلام آمریکایی ایستاده است و از شرافت و تمامیت ارضی میهن اسلامی و جایگاه اسلام و انقلاب اسلامی دفاع می کند. بسیج همان شجره ی طیبه ای است که به رهبری و زعامت ولی امر مسلمین توانسته است اندیشه های ناب اسلامی و انقلابی برخاسته از نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اعتلا رسانده و به نقاط عالم صادر نماید.

وي در ادامه به چگونگي تشكيل گروه داعش اشاره كرد و سرنگونی گروه تکفیری داعش را حاصل مجاهدت هاي شهداي مدافع حرم و ديگر عزيزان دانست و شكست داعش در منطقه را تبريك گفت.

در ادامه شاعر تواناي شوشتر جناب آقاي محب اشعاري در زمينه رشادت هاي دلير مردان كشورمان سرود.photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۲۵ ۱۱ ۰۱ ۲۵

photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۲۵ ۱۰ ۴۹ ۰۷

photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۲۵ ۱۱ ۴۳ ۱۴

photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۲۵ ۱۱ ۰۸ ۱۵

گواهي نامه ها و پروانه هاي عضويت شركت كشت و صنعت امام خميني ره

Karamoozi tahghigh RadioActive  IranCode Energy R&D 95 5S OHSAS18001  ISO14001 ISO9001 ISO9001