تنديس واحد نمونه صنعت سبزلوح تقدير واحد نمونه صنعت سبز

خط مشي سيستم مديريت يكپارچه IMS

خسارت 3 هزار میلیارد ریالی سیلاب به مزارع و زیر ساخت های کشت و صنعت امام خمینی(ره)

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) شوشتر گفت: سیلاب بیش از سه هزار میلیارد ریال به مزارع و زیر ساخت های این شرکت خسارت وارد کرد. ناصر مجدی چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: قبل از وقوع سیلاب ماشین آلات این شرکت کار مرمت سیل بند حد فاصل 12 روستا را براساس برنامه ریزی ستاد بحران شهرستان انجام دادند.

وی افزود: علی رغم ترمیم های انجام شده افزایش دبی سد دز باعث شد تا آب از سر سیل بندها عبور کند و این شرکت نیز با توجه به شرایط به وجود آمده کمک به سیل زدگان و کاهش خسارت روستاییان را در دستور کار قرار داد.
مدیر عامل کشت و صنعت امام خمینی (ره) ادامه داد: برای جلوگیری از خسارت بیشتر به روستاها و براساس تصمیم ستاد بحران استان, کانال آبیاری شرکت در چند نقطه منفجر و باعث شد تا از ورود بیشتر آب به شهر گوریه و برخی روستاها جلوگیری شود. وی گفت: این اقدامات باعث شد تا خسارت های سنگینی به این شرکت وارد شود و هم اکنون حدود 10 هزار هکتار از مزارع شرکت زیر آب هستند.
مدیر عامل کشت و صنعت امام خمینی (ره) افزود: از زمان وقوع سیلاب مزارع این شرکت برای احشام سیل زدگان آماده شد و حدود 10 هزار راس دام هم اکنون در مزارع شرکت نگهداری می شوند.
وی گفت: تاکنون 26 هزار پرس غذا برای سیل زدگان و حدود 200 هزار لیتر سوخت برای ماشین آلات خدمات رسان در جریان سیلاب اخیرتوسط این شرکت تأمین شده است.
شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در 30 کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است.
به گزارش ایرنا طغیان رودخانه های دز، کارون و کرخه و رهاسازی آب از سد کرخه و دز باعث جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان خوزستان شده است.
بر اثر سیلاب اخیر دستور تخلیه 234 روستای استان داده شده و بالغ بر 46 هزار نفر سیل زده در اردوگاه های اسکان مستقر شده اند.
7159/6068

گواهي نامه ها و پروانه هاي عضويت شركت كشت و صنعت امام خميني ره

Karamoozi tahghigh RadioActive  IranCode Energy R&D 95 5S OHSAS18001  ISO14001 ISO9001 ISO9001